Stoliki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Stoliki Zielona Góra i okolice

Połączenie granitu ze stalą jest jednocześnie klasyczne i nowoczesne. Stolik wykonany z tych materiałów będzie modnym dodatkiem wykańczającym wnętrze, minimalistycznym, łatwym w aranżacji, a zarazem funkcjonalnym, trwałym i stabilnym.

Oferowane w naszym sklepie kamieniarskim stoliki to połączenie stali i granitu, które doskonale wpasują się w każde wnętrza, urządzone zarówno w stylu loftowym, skandynawskim jak tradycyjnym.

Stoliki z baltem granitowym –  Zielona Góra i okolice

Istnieje możliwość wykonania stolików w innym kolorze i na wymiar – według indywidualnego projektu klienta – wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w tej sprawie.

Blat z granitu nie tylko wygląda elegancko, ale jest też wyjątkowo trwały i odporny na działanie wielu szkodliwych czynników. Warto jednak wiedzieć jak pielęgnować taki mebel. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, aby raz w roku zaimpregnować granitową powierzchnię. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko powstania trudnych do usunięcia plam. Impregnację możemy zlecić firmie lub wykonać ją sami, za pomocą środków dostępnych na rynku.

Do pielęgnacji blatu między impregnacjami warto używać specjalnych środków, których zadaniem jest nie tylko czyszczenie, ale też pogłębienie naturalnej barwy kamienia oraz ochrona przed plamami z wody czy tłuszczu. Jeśli jednak nie chcemy kupować specjalnych preparatów, powinniśmy wiedzieć czego na pewno nie lubi granit. Z pewnością są to środki, które w składzie zawierają kwasy, wybielacze, oleje silikonowe (mogą zostawić trudne do usunięcia smugi) czy silne środki zasadowe – zawierające na przykład sodę oczyszczoną i ług potasowy. Trwale zniszczyć kamień mogą np. ocet czy wino.

Na poniższych zdjęciach przedstawione są przykładowe produkty dostępne w sprzedaży.

Stolik o wymiarze 60 cm × 60 cm i wysokości 46 cm (wysokość z blatem). Podstawa stolika wykonana z profili stalowych o przekroju 14 mm × 14 mm, malowana proszkowo.

stolik z kamiennym blatem

Nowoczesny i lekki stolik do kawy z kamienia - stolik z granitowym blatem

Błyszczący stolik z granitu w salonie w Zielonej Górze

Shopping Cart